Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bulunan Doğa Sporları Kulübü Derneği’nde olağanüstü genel kurul toplantısı düzenlendi. Toplantıda Yavuz Doğanay yönetim kurulu başkanlığına seçildi ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi. Görevi devreden başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür belgesi takdim edildi. Yeni yönetim kurulu, Tavşanlı Doğa Sporları Kulübü’nü daha da ileriye taşımak için projeler hayata geçirecek.