İzmir’in Çeşme ilçesi açıklarında, Yunan unsurlarınca itilen ve kendi imkanlarıyla Karaada’ya çıkan 17 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı.
Erzurum’un Tortum ilçesindeki Derekapı İlkokulu’nu ziyaret eden jandarma ekipleri, çocuklarla pasta kesti, hediyeler verdi ve futbol maçı yaptı. Bu anlar yürekleri ısıttı.
Kestel Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürü olan Adem Orhan Yılmaz, Belediye Başkanı Ferhat Erol’un talimatıyla Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na atandı. Bu atama, Bursa ve Erzurum’da yaşayan hemşehrileri arasında büyük bir sevinç yarattı.